Megane 2 Tavan Döşemesi

Megane 2 Tavan döşemesi kumaşı sarkmasından kaynaklanan şikayetinize çözüm üretiyoruz. Tavan döşemesi kapmala uygulamamıza 2 yıl garanti veriyoruz. Kronik bir sorun olan tavan kumaşının sarkması 5 yaşını geçmiş araçlarda sıklıkla görünmektedir.  Zengin Orjinal tavan döşemesi kumaşı çeşitlerimiz ile Aydın ve çevresine hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işe 2 yıl garanti veremekteyiz. ( detaylı temizlik yaptırmadığınız sürece )  Şehir dışına tavan döşemesi kumaşı gönderimi yapabiliriz.

Megane 2 Tavan Döşemesi Kaplama Uygulaması

Öncelikle tavan döşemesinde bulunan tamamıyla plastik aksamdan oluşan Güneşlik, elcik,lambaları, arka perde sabitleyici plastiği ve tavan döşemesi kartonuna yapışan incecik kabloyu özenle sökeceğiz.

Tavan döşemesi kartonunu hiçbir cam sökmeden aracınızdan çıkaracağız. ( Onlarca müşteriyi ön yada ara cam sökülecek diye kandırıp extra para istemişler. )

Tavan döşemesinin üzerindeki çürümüş sünger kalıntılarını temizleme işi oldukça önemlidir. Güzel temizlenmez ise tekrar düşebilir.

Orjinal kumaş seçimi ( sadece dış görüntüsü önemli değildir. )

Orjinal tavan döşemesi yapıştırıcısı. ( 2 yıl garanti vermemizdeki ayrıntı burada gizli )

Usta eller dokunuşu ile 1 gün sonra montajını yapabiliriz. ( aslında aynı gün biter ancak kullandığımız kimyasalların sertleşme süresi vardır. ( min 8 saat ) İşimizi garantiye almayı seviyoruz.

Megane 2 Tavan Kumasi degisimi
Megane 2 Tavan Döşemesi
Renault Megane 2
Megane 2 tavan kartonu
Megane 2 HB Tavan
Megane 2 HB Tavan Dösemesi

Tavan Döşeme kumaş değişimi işleminde neden bizi tercih etmelisiniz?

  • 2 Yıl Garanti ( Detaylı temizlik yaptırmadığınız sürece )
  • Orjinal Kumaş & Kaliteli yapıştırıcı
  • Bir günde teslim ediyoruz.
  • Titizlikle sökme ve takma işlemini yapıyoruz.
  • Aracınızı kendi aracımız gibi görüyoruz.
  • Yüzlerce referans fotoğrafı gösterebiliriz yaptığımız işlerden.

Leave a Reply