Araca Özel Koltuk Kılıfı Nedir?

Son Zamanlarda Araca Özel kelimesi popüler olmaya başladı. Nedir bu Araca Özel diğer koltuk kılıflarından farkı nedir? Bir oto döşeme ustası olarak kısaca sizleri aydınlatmak isterim.

Standart Koltuk Kılıfı

Koltuk kılıfı üreticileri olarak Standart araçlara uygun olan bir şablonumuz vardır. Örneğin Clio,Albea,Şahin,Doğan,Kartal,Renault R12,Corsa, gibi hususi araçlara uyabilecek şablonumuz. ( arka koltukları bütün )

Hafif ticari 2+1 Koltuk Kılıfı

Doblo,Kangoo,Partner,Caddy,Nemo,Bipper,Stepway,Dacia,Dokker gibi arka koltukları 2 farklı parçadan oluşan araçlar. Esnek kumaş kullanıldığı için uyabilir ( %60 uygundur ) Kırışık, buruşuk kalma ihtimali oldukça çoktur ve esnek kumaş olduğu için kısa sürede kayıp kırışacaktır.

ARACA ÖZEL Koltuk Kılıfı

Her marka ve model’e özel olarak üretilmiş orta kalite ve kaliteli kumaşlar kullanılan koltuk kılıfımız. Biz 2010 yılından bu yana araca özel koltuk kılıfı üretiyor ve müşteri memnuniyeti konusunda hiç problem yaşamayan bir firmayız. Ortalama bizim koltuk kılıfımızı müşterilerimiz 4-5 yıl kullanıyor.Ve müşterilerimiz arasında çiftçilerimiz,taksicilerimiz,servisçilerimiz ve inşaat firmalarımız oldukça çoktur. Yani her gün uzun yollar yapan ve hiç durmadan çalışan arabalardır.

Kullanılan kumaş çok önemli olup yıkanabilir, silinebilir ve sigaraya oldukça dayanıklıdır.

Araca Özel Koltuk kılıfında en önemli farktörlerden 2 tanesi Airbag ve isofix ‘e uyumlu olmasıdır. İsofix kullanımını engellemez Airbag konusunda özel iplikler kullanılır.

Biz Aydın‘da Araca Özel Koltuk Kılıfı üretimi yapan firmayız. Aracınıza özel koltuk kılıfını 3 iş günü içerinde üretip kargoya verebiliriz. Bizimle iletişime geçmek için

0256 219 43 00 & 0554 929 7009 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.